Hakkımızda

Gazete ilan vermek için bizleri bulduğunuz her yerden arayabilir ve ilanınızı verebilirsiniz. Gazete ilan servisimiz sizlere ilanlar hakkında detaylı bilgiler verip ilanlarınızı yayınlamanıza ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmanıza sağlayacaktır.

Gazete ilanları konusunda bilgili ,uzman ve tecrübeli personel kadromuz ile sizlere her zaman gazete ilanları konusunda bilgi sunmaktayız.Gazeteye ilan vermek artık çok kolay çok daha pratik bir hale gelmiştir.Gazetesi tiraj olarak en önde gelen Ulusal gazetelerden olduğu için ilanlarınızı milyonlarca kişi okuyacak ve sizler daha fazla kitlelere seslenmiş olacaksınız. Gazete ilanlarına ilgi gün geçtikçe daha fazla artmakta ve ilgi görmektedir. Posta seri ilanlarda lider konumuyla sizlere aradığınızı bulmanızı sağlayacak bir alt yapı sunuyor.Gazetesine ilan vererek işinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.Gazete ilanları gerek eleman arayışlarında ,gerek satılık kiralık emlak ,vasıta gibi ilanlarda müşterilere iyi dönüşümler sağlamaktadır.Türkiye’nin en çok okunan gazetesi olan posta geniş ve elit okuyucu kitlesi sayesinde posta da yayınlatacağınız ilanlarınızdan en hızlı ve kesin sonucu alabilirsiniz. Sektörlerin çeşitli eleman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gazetemizin seri ilan sayfalarında veya ilan sayfalarında çerçeveli olarak yayınlanmasıdır. Bugün siz de posta’ya ilan vererek aradığınız nitelikli elemanı kısa sürede düşük maliyetle bulabilirsiniz.Eleman ilanlarınızı ilan sayfalarında aradığınız eleman vasfına göre belirlenmiş başlıklarda yada seri ilanlar dışında ilan sayfalarında çerçeveli olarak yayınlatabilirsiniz. Satılık yada kiralık emlak arsa işyeri ilanlarınızı posta’nın seri ilan sayfalarında kolaylıkla yayınlatabilirisiniz.Araç ilanlarınızı Gazetesinin seri ilanlarda yayınlatabilir kısa sürede en etkili sonucu alabilirsiniz.Posta ilan sayfalarını her gün binlerce kişi görmekte ve bir çok kişi ilan vermektedir.

Gazetelerin Seri ilan, İnsan Kaynakları, Ticari ilan, veya Sosyal ilan talep formunu tamamlayıp online gazete ilanı verebilirsiniz. Seri ilanlarınız, eleman ilanı, vasıta ilanı, satılık ilanı, kayıp ilanı, duyuru ilanı gibi ilanlarınızın yanı sıra tam sayfa ilanlar, yarım sayfa ilanlar,çerçeveli ilanlarınızı da verebilmektesiniz.Gazete ilan servisimiz uzman kadrosu ile siz müşterilerimize ücretsiz örnek ilan tasarımları hazırlayarak günün her saati hizmet vermektedir.

Gazete ilan servislerini arayarak ,mail yada internet sitemizde bulana ilan talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilir ve ilanlarınız yayınlatabilirsiniz.

Gazeteye ilanlarınızı dilerseniz kampanyalı bir şekilde, dilerseniz tek günlük yayın olarak da verebilirsiniz. Sizlerde nitelikli ilan ve etkin sonuç için posta’ya ilan verin.Bulunduğunuz her yerden kolay ödeme seçenekleri ile ilan ödemelerini yapabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Emlak İlanları
Emlak ilanları konusunda yayınladığımız ilanlarla emlaklarınızın kolayca satılmasında kiralanmasında işinizi kolaylaştırıyoruz. Hemen Ara
Eleman İlanları
Ulusal yayınlanan gazetelerde ve gazete eklerinde ilanlarınız tercih ettiğiniz sürelerde yayınlansın. Daha fazla iş arayana ulaşın İlan Ver
Bölgesel İlanlar
Bölgesel yayınlanan gazetelerde ve gazete eklerinde ilanlarınız tercih ettiğiniz sürelerde yayınlansın. Daha fazla okura ulaşın Hemen Ara